Cetirizine


IDYL Cetirizine diHCl 10 mg, filmomhulde tabletten

Cetirizine dihydrochloride is de werkzame stof van IDYL Cetirizine diHCl 10 mg. IDYL Cetirizine diHCl 10 mg is een anti-allergisch geneesmiddel.Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is IDYL Cetirizine diHCl 10 mg bestemd voor de... Mehr

Producent: SDG Farma

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Cetirizine diHCl NeoCare 10 mg zuigtabletten

Wanneer mag u dit middel niet gebruiken?U bent allergisch voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. Deze stoffen kunt u vinden onder rubriek 6. U ben allergisch voor hydroxyzine of voor piperazinederivaten (nauw met andere... Mehr

Producent: Neocare

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Cetirizine diHCl RXT 10 mg, filmomhulde tabletten

Cetirizine dihydrochloride is het werkzame bestanddeel van Cetirizine diHCl RXT. Cetirizine diHCl RXT is een anti-allergisch geneesmiddel.Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Cetirizine diHCl RXT bestemd voor de verlichting van:neus -... Mehr

Producent: RXT

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Cetirizine diHCl Actavis 10 mg, filmomhulde tabletten

Cetirizine dihydrochloride is het werkzame bestanddeel van Cetirizine diHCl Actavis. Cetirizine diHCl Actavis is een anti-allergisch geneesmiddel. Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Cetirizine diHCl Actavis bestemd voor de... Mehr

Producent: Actavis

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Cetirizine diHCl STADA 10 mg, zuigtabletten

Cetirizine dihydrochloride is het werkzame bestanddeel van Cetirizine diHCl STADA 10 mg. Cetirizine diHCl STADA 10 mg is een anti-allergisch geneesmiddel.Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Cetirizine bestemd voor de verlichting... Mehr

Producent: Stada

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Cetirizine diHCl PCH 10 mg, filmomhulde tabletten

Cetirizine dihydrochloride is the active ingredient of Cetirizine. Cetirizine is an antiallergic medication.In adults and children aged 6 year and above, Cetirizine is indicatedfor the relief of nasal and ocular symptoms of seasonal and perennial... Mehr

Producent: Teva

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Cetirizine 2HCl Sandoz 10 mg, filmomhulde tabletten

Cetirizine dihydrochloride is het werkzame bestanddeel van Cetirizine.2HCl Sandoz 10 mg. Cetirizine.2HCl Sandoz 10 mg is een geneesmiddel tegen allergie.Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Cetirizine.2HCl Sandoz 10 mg bestemd voor de... Mehr

Producent: Sandoz

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Cetirizine diHCl ratiopharm 10 mg, filmomhulde tabletten

Cetirizinedihydrochloride is de werkzame stof van Cetirizine diHCl ratiopharm. Cetirizine diHCl ratiopharm is een anti-allergisch geneesmiddel.Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Cetirizine diHCl ratiopharm bestemd voor de verlichting... Mehr

Producent: ratiopharm

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Zyrtec 1 mg/ml drank

Cetirizine dihydrochloride is de werkzame stof van Zyrtec.Zyrtec is een anti-allergisch geneesmiddel.Bij volwassenen en kinderen van 2 jaar en ouder is Zyrtec bestemd voor de verlichting van:neus- en oogklachten die verband houden met... Mehr

Producent: UCB

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Cetirizine diHCl SAM 10 mg, filmomhulde tabletten

Cetirizine dihydrochloride is de werkzame stof van Cetirizine diHCl SAM 10 mg. Cetirizine diHCl SAM 10 mg is een anti-allergisch geneesmiddel.Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Cetirizine diHCl SAM 10 mg bestemd voor de verlichting... Mehr

Producent: Nederlandse Service Apotheek Beheer

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Cetirizinedihydrochloride 10 mg, omhulde tabletten

Cetirizinedihydrochloride is een anti-allergisch geneesmiddel.Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Cetirizinedihydrochloride bestemd voor de verlichting van:neus- en oogklachten die verband houden met seizoengebonden en niet-... Mehr

Producent: Mylan

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Cetirizine diHCl ADOH 10 mg, zuigtabletten

Cetirizine dihydrochloride is het werkzame bestanddeel van Cetirizine diHCl ADOH 10 mg. Cetirizine diHCl ADOH 10 mg is een anti-allergisch geneesmiddel.Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Cetirizine bestemd voor de verlichting... Mehr

Producent: ADOH

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Etos Hooikoortstabletten Cetirizine diHCl 10 mg, filmomhulde tabletten

Cetirizine dihydrochloride is de werkzame stof van Etos Hooikoortstabletten Cetirizine diHCl. Etos Hooikoortstabletten Cetirizine diHCl is een anti-allergisch geneesmiddel.Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Etos Hooikoortstabletten... Mehr

Producent: ETOS

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Reactine, tabletten 10 mg

Cetirizine dihydrochloride is het werkzame bestanddeel van Reactine.Reactine is een anti-allergisch geneesmiddel.Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Reactine bestemd voor de verlichting van:neus- en oogklachten die verband houden met... Mehr

Producent: Johnson & Johnson

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Cetirizine diHCl Apotex 1 mg/ml, drank

Cetirizine diHCl Apotex 1 mg/ml behoort tot de groep van de zogenaamde antihistaminica. Dit zijn middelen tegen overgevoeligheidsreacties.Dit geneesmiddel is bestemd voor patiënten die een ontsteking van het neusslijmvlies hebben door... Mehr

Producent: Apotex

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Cetirizinedihydrochloride 10 mg filmomhulde tabletten Samenwerkende Apothekers, filmomhulde tabletten 10 mg

Cetirizinedihydrochloride 10 mg filmomhulde tabletten Samenwerkende Apothekers behoort tot de groep van de zogenaamde antihistaminica. Dit zijn middelen tegen overgevoeligheidsreacties. Volwassenen en jongeren vanaf 12 jaar bij seizoensgebonden en... Mehr

Producent: Samenwerkende Apothekers Nederland

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Cetirizine 2HCl 1 mg/ml PCH, drank

Elke ml drank bevat 1 mg cetirizine hydrochloride. Cetirizine 2HCl 1 mg/ml PCH behoort tot de groep van de zogenaamde antihistaminica. Dit zijn middelen tegen overgevoeligheidsreacties. Deze drank is verpakt in flessen met 75, 150 of 200 ml. Uw... Mehr

Producent: Pharmachemie

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Cetirizine diHCl CF 10 mg, omhulde tabletten

Cetirizine dihydrochloride is de werkzame stof van Cetirizine diHCl CF.Cetirizine diHCl CF is een anti-allergisch geneesmiddel.Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Cetirizine diHCl CF bestemd voor de verlichting van:neus- en... Mehr

Producent: Centrafarm

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Prevalin Allerstop, filmomhulde tablet

Prevalin Allerstop behoort tot de groep van de zogenaamde antihistaminica. Dit zijn middelen tegen overgevoeligheidsreacties. Volwassenen en jongeren vanaf 12 jaar bij seizoensgebonden en niet-seizoensgebonden ontsteking van het neusslijmvlies... Mehr

Producent: Omega Pharma Nederland

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Cetirizine diHCl Triangle Pharma 10 mg, filmomhulde tabletten

Cetirizine dihydrochloride is het werkzame bestanddeel van Cetirizine diHCl Triangle Pharma. Cetirizine diHCl Triangle Pharma is een anti-allergisch geneesmiddel.Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Cetirizine diHCl Triangle Pharma... Mehr

Producent: MAE Holding

Therapeutische groep: Antihistaminica voor systemisch gebruik


Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. OK