Ibuprofen


Ibuprofen Mylan 200 mg, omhulde tabletten

Hoe dit geneesmiddel werktDe omhulde tabletten bevatten ibruprofen, een stof die behoort tot de groep van de niet-steroïde anti- inflammatoire geneesmiddelen (NSAID's). Het heeft een ontstekingsremmende, pijnstillende en koortsverlagende werking.... Mehr

Producent: Mylan

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


NEDAC SORBO Ibuprofen 400 mg, omhulde tabletten

Geneesmiddelengroep Ibuprofen behoort tot de groep van de zogenaamde prostaglandinesynthetaseremmers.Het heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking. Toepassing van het geneesmiddel Dit geneesmiddel is bestemd voor... Mehr

Producent: Nedac Sorbo

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Advil Bruis met citrussmaak 400 mg, bruistabletten

Neem Advil bruis met citrussmaak precies zo in als in deze bijsluiter is vermeld. Raadpleeg bij twijfel uw arts of apotheker.Voor oraal gebruik.Uitsluitend voor kortdurend gebruik.De laagste effectieve dosering dient gedurende een zo kort mogelijke... Mehr

Producent: Pfizer

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Nurofen Zavance Oni 400 mg, poeder voor oraal gebruik

Nurofen® Zavance Oni bevat 400 mg ibuprofen als ibuprofenlysinaat. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen geven verlichting van pijn, zwelling en hoge... Mehr

Producent: Reckitt Benckiser

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Ibuprofen Manston 400 mg, filmomhulde tabletten

Ibuprofen behoort tot de groep van de ontstekingsremmende pijnstillers.Ibuprofen, de werkzame stof werkt ontstekingsremmend, pijnstillend en koortsverlagend. Ibuprofen Manston 400 mg, filmomhulde tabletten en Ibuprofen Manston 600 mg, filmomhulde... Mehr

Producent: Manston Pharma

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


HEMA Ibuprofen 200 mg, omhulde tabletten

Ibuprofen behoort tot de groep NSAID’s/prostaglandinesynthetaseremmers en heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking.Dit middel kan gebruikt worden bij:koorts en pijn bij griep en verkoudheid koorts en pijn bij... Mehr

Producent: HEMA

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Nurofen 200 tablet, omhulde tabletten 200 mg

Nurofen 200 tablet zijn ronde, kleine, witte omhulde tabletten en bevatten 200 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Op deze... Mehr

Producent: Reckitt Benckiser

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Nurofen Zavance Tex 400 mg tablet, omhulde tabletten

Nurofen Zavance Tex 400 mg tablet behoort tot een groep geneesmiddelen die NSAID’s worden genoemd en bevat 400 mg ibuprofen (als natriumdihydraat). Ibuprofen remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines), die betrokken zijn... Mehr

Producent: Reckitt Benckiser

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Brufen Retard, tabletten met gereguleerde afgifte 800 mg

De werkzame stof van Brufen Retard is ibuprofen. Ibuprofen is een zogenaamde NSAID. Dit is een groep van pijnstillende middelen die ook een ontstekingsremmende en koortsverlagende werking hebben.Brufen Retard kan worden gebruikt bij verschillende... Mehr

Producent: Abbott Laboratories

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Advil Liquid-Caps 200, zachte capsules 200 mg

Elke met vloeistof gevulde capsule bevat 200 mg ibuprofen.Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die ‘niet-steroïde anti-inflammatoire middelen’ (NSAID’s) worden genoemd. Deze middelen verlichten pijn en verminderen ontsteking,... Mehr

Producent: Pfizer

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Albert Heijn Ibuprofen 400 mg , omhulde tabletten

Geneesmiddelengroep Ibuprofen behoort tot de groep van de zogenaamde prostaglandinesynthetaseremmers. Het heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking. Toepassing van het geneesmiddel Dit geneesmiddel is bestemd voor... Mehr

Producent: Albert Heijn

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Advil Liquid Caps 400, zachte capsules, 400 mg

Elke met vloeistof gevulde capsule bevat 400 mg ibuprofen.Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die ‘niet-steroïde anti-inflammatoire middelen (NSAID’s) worden genoemd. Deze middelen verlichten pijn en verminderen ontsteking, zwelling... Mehr

Producent: Pfizer

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Nurofen voor kinderen suikervrije suspensie, suspensie voor oraal gebruik 100 mg/5 ml

Schud de flacon voor gebruik. 5 ml suspensie bevat 100 mg ibuprofen.De maximum totale dosering per dag bedraagt 20-30 mg ibuprofen per kg lichaamsgewicht, verdeeld over 3 of 4 giften. Voor Nurofen voor Kinderen suikervrije suspensie kunt u als... Mehr

Producent: Reckitt Benckiser

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Ibuprofen Wrafton 200 mg, filmomhulde tabletten

Dit geneesmiddel bevat als werkzame stof ibuprofen lysine dat het lysinezout van ibuprofen is. Ibuprofen hoort tot de groep van niet-steroïdale ontstekekingsremmers (de zogenaamde NSAID’s ). Dit is een groep van pijnstillende middelen die ook een... Mehr

Producent: Wrafton Laboratories

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Sarixell 400 mg, filmomhulde tabletten

Sarixell 400 mg is een geneesmiddel in de vorm van witte, ovale filmomhulde tabletten met een breukstreep. Het bevat ibuprofen in de vorm van ibuprofennatrium dihydraat om snelle opname in het lichaam mogelijk te maken. Sarixell 400 mg is... Mehr

Producent: Bayer

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Ibuprofen caps 200 mg PCH, capsule zacht

GeneesmiddelengroepIbuprofen caps 200 mg PCH is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt. Ibuprofen behoort tot de groep van geneesmiddelen die niet-steroïde anti-inflammatoire geneesmiddelen (NSAID´s) wordt genoemd.... Mehr

Producent: Pharmachemie

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Ibuprofen Mdq 400 mg, omhulde tabletten

Geneesmiddelengroep Ibuprofen behoort tot de groep NSAIDs/prostaglandinesynthetaseremmers en heeft in het lichaam een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsonderdrukkende werking. Toepassing van het geneesmiddel Koorts en pijn bij griep en... Mehr

Producent: Mediq Farma

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Nurofen Zavance Lea 200 mg liquid capsules, capsules, zacht

Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting doordat ze invloed hebben op de manier waarop het lichaam reageert op pijn en hoge temperatuur.... Mehr

Producent: Reckitt Benckiser

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Zafen 400 granulaat, granulaat voor drank 400 mg

SamenstellingZafen 400 granulaat bevat ibuprofen l-arginaat overeenkomend met 400 mg ibuprofen per sachet. Zafen 400 granulaat is verpakt in een kartonnen doos met 30 sachets. Ieder sachet bevat drie gram granulaat voor drank. Zafen 400 granulaat... Mehr

Producent: Zambon

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Nurofen voor Kinderen Zetpil-60, zetpillen 60 mg

Nurofen voor Kinderen bevat 60 mg ibuprofen. Deze stof behoort tot de groep van zogenaamde Niet-steroïde ontstekingsremmende geneesmiddelen (NSAID’s). Deze medicijnen werken door verandering in de reactie van het lichaam op pijn en koorts.Nurofen... Mehr

Producent: Reckitt Benckiser

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. OK