Ibuprofen


Ibuprofen Mdq 200 mg, omhulde tabletten

Geneesmiddelengroep Ibuprofen behoort tot de groep NSAIDs/prostaglandinesynthetaseremmers en heeft in het lichaam een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsonderdrukkende werking. Toepassing van het geneesmiddel Koorts en pijn bij griep en... Mehr

Producent: Mediq Farma

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Zafen 200 bruistablet, bruistabletten 200 mg

SamenstellingZafen 200 bruistablet bevat ibuprofen l-arginaat overeenkomend met 200 mg ibuprofen per bruistablet. Zafen 200 bruistablet is verpakt in strips in een kartonnen doos met 30 stuks. Zafen 200 bruistablet kan in de volgende situaties... Mehr

Producent: Zambon

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Nurofen voor Kinderen Zetpil-125, zetpillen 125 mg

Ibuprofen behoort tot de groep van zogenaamde Niet-steroïde ontstekingsremmende geneesmiddelen (NSAID’s). Deze geneesmiddelen veranderen de wijze waarop het lichaam reageert op pijn en een hoge lichaamstemperatuur. Nurofen voor Kinderen... Mehr

Producent: Reckitt Benckiser

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Leidapharm Ibuprofen 400 mg, omhulde tabletten

Geneesmiddelengroep Ibuprofen behoort tot de groep van de zogenaamde prostaglandinesynthetaseremmers.Het heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking. Toepassing van het geneesmiddel Dit geneesmiddel is bestemd voor... Mehr

Producent: Leidapharm

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Ibuprofen liquid caps 400 mg HTP Huismerk, capsules, zacht

Ibuprofen liquid caps 400 mg HTP Huismerk bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en... Mehr

Producent: Healthypharm

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Nurofen voor Kinderen Aardbei suspensie, suspensie 200mg/5mg

Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïdale ontstekingsremmende middelen (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen veranderen de wijze waarop het lichaam reageert op pijn, ontsteking en een hoge lichaamstemperatuur.... Mehr

Producent: Reckitt Benckiser

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Advil, dragees 200 mg

ADVIL bevat 200mg ibuprofen per dragee.Als hulpstoffen zijn gebruikt: maiszetmeel, gepregelatiniseerd zetmeel, colloidaal watervrij silicium, stearinezuur, sucrose, macrogol 6000, geacetyleerd aardappelzetmeel, povidone, polysorbaat 80, talk,... Mehr

Producent: Pfizer

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps, capsules, zacht

Leidapharm Ibuprofen bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en koorts.Leidapharm... Mehr

Producent: Leidapharm

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Ibuprofen (als lysine) Mylan OTC 200 mg, filmomhulde tabletten

1. What is and what it is used for<INVENTED NAME> contains the active substance ibuprofen. It belongs to a group of medicines known as non-steroidal anti-inflammatory drugs (NSAIDs). NSAIDs provide relief by changing the body’s response to... Mehr

Producent: Mylan

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Kruidvat Ibuprofen Liquid Caps 400 mg, capsules, zacht

Kruidvat Ibuprofen Liquid Caps bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en koorts.Kruidvat... Mehr

Producent: MAE Holding

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Ibuprofen Actavis 600 mg, filmomhulde tabletten

Ibuprofen Actavis behoort tot een groep geneesmiddelen die NSAID's worden genoemd (niet- steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen) die de pijn, ontsteking en koorts verminderen.Ibuprofen Actavis wordt gebruikt om lichte tot matige pijn te... Mehr

Producent: Actavis

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Ibuprofen Wrafton 400 mg, filmomhulde tabletten

Dit geneesmiddel bevat als werkzame stof ibuprofen lysine dat het lysinezout van ibuprofen is. Ibuprofen hoort tot de groep van niet-steroïdale ontstekingsremmers (de zogenaamde NSAID’s ). Dit is een groep van pijnstillende middelen die ook een... Mehr

Producent: Wrafton Laboratories

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Spidifen 400 tablet, filmomhulde tabletten 400 mg

Zoals alle geneesmiddelen kan Spidifen® 400 Tablet bijwerkingen veroorzaken, hoewel niet iedereen ze hoeft te krijgen De frequenties van bijwerkingen zijn gedefinieerd als: zeer vaak (bij meer dan 1 op de 10 personen) vaak (bij meer dan 1 op de... Mehr

Producent: Zambon

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Leidapharm Ibuprofen 200 mg, omhulde tabletten

Geneesmiddelengroep Ibuprofen behoort tot de groep van de zogenaamde prostaglandinesynthetaseremmers.Het heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking. Toepassing van het geneesmiddel Dit geneesmiddel is bestemd voor... Mehr

Producent: Leidapharm

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


JUMBO Ibuprofen 200 mg, omhulde tabletten

Geneesmiddelengroep Ibuprofen behoort tot de groep van de zogenaamde prostaglandinesynthetaseremmers.Het heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking. Toepassing van het geneesmiddel Dit geneesmiddel is bestemd voor... Mehr

Producent: Jumbo Supermarkten

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Ibuprofen RXT 200 mg, omhulde tabletten

Geneesmiddelengroep Ibuprofen behoort tot de groep van de zogenaamde prostaglandinesynthetaseremmers. Het heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking. Toepassing van het geneesmiddel Dit geneesmiddel is bestemd voor... Mehr

Producent: RXT

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Ibuprofen Sandoz suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml, suspensie

Ibuprofen Sandoz suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is een geneesmiddel dat pijn verlicht en koorts verlaagt (niet-steroïde ontstekingsremmer, NSAID).Dit middel wordt gebruikt voor de kortdurende symptomatische behandeling van:lichte tot matige... Mehr

Producent: Sandoz

Therapeutische groep: Anti-inflammatoire en anti-reumatische producten


Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. OK