Paracetamol


Paracetamol zetpil Mdq 500 mg, zetpillen

Geneesmiddelengroep Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Toepassing van het geneesmiddel Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid; koorts en pijn na... Mehr

Producent: Mediq Farma

Therapeutische groep: Pijnstillers


Paracetamol Sandoz 10mg/ml, oplossing voor infusie

Paracetamol Sandoz 10 mg/ml bevat de werkzame stof paracetamol, een pijnstillend en koortswerend middel.Dit geneesmiddel wordt via een infuus rechtstreeks in een ader toegediend. Het wordt gebruikt voorkortetermijnbehandeling van matige pijn, vooral... Mehr

Producent: Sandoz

Therapeutische groep: Pijnstillers


Paracetamol Mylan 120 mg, zetpillen

Paracetamol behoort tot de groep van de niet-opioïde analgetica. Het heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking.Paracetamol Mylan 120 mg, 240 mg, 500 mg en 1000 mg wordt bij kinderen en volwassenen gebruikt bij:koorts en pijn bij griep en... Mehr

Producent: Mylan

Therapeutische groep: Pijnstillers


NEDAC SORBO Paracetamol 500 mg, zetpillen

Paracetamol is een geneesmiddel bestemd voor patiënten met:hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid koorts en pijn na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn menstruatiepijn Mehr

Producent: Nedac Sorbo

Therapeutische groep: Pijnstillers


HEMA Kinderparacetamol zetpil 240 mg, zetpillen

Geneesmiddelengroep Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Toepassing van het geneesmiddel Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid; koorts en pijn na... Mehr

Producent: HEMA

Therapeutische groep: Pijnstillers


Paracetamol Apotex 500 mg, zetpillen

Paracetamol Apotex zetpillen behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen.Paracetamol is een geneesmiddel bestemd voor patiënten met:hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid koorts en pijn na... Mehr

Producent: Apotex

Therapeutische groep: Pijnstillers


Albert Heijn Paracetamol 1000 mg, zetpillen

Paracetamol is een geneesmiddel bestemd voor patiënten met:hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid koorts en pijn na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn menstruatiepijn Gebruik dit middel niet als u overgevoelig bent voor... Mehr

Producent: Albert Heijn

Therapeutische groep: Pijnstillers


Paracetamol zetpil Mdq 1000 mg, zetpillen

Geneesmiddelengroep Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Toepassing van het geneesmiddel Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid; koorts en pijn na... Mehr

Producent: Mediq Farma

Therapeutische groep: Pijnstillers


Paracetamol/coffeine tablet CF 500/50 mg, tabletten

Paracetamol/coffeïne tablet CF 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking.Paracetamol/coffeïne tablet CF 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na... Mehr

Producent: Centrafarm

Therapeutische groep: Pijnstillers


Roter Paracetamol 500 mg, granulaat

Roter Paracetamol 500 mg verlicht pijn en vermindert koorts. Het kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. Mehr

Producent: Imgroma

Therapeutische groep: Pijnstillers


Paracetamol Sandoz zetpil 500, zetpillen 500 mg

Paracetamol Apotex zetpillen behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen.Paracetamol is een geneesmiddel bestemd voor patiënten met:hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid koorts en pijn na... Mehr

Producent: Sandoz

Therapeutische groep: Pijnstillers


Leidapharm Paracetamol 240 mg, zetpillen

Paracetamol is een geneesmiddel bestemd voor patiënten met:hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid koorts en pijn na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn menstruatiepijn Mehr

Producent: Leidapharm

Therapeutische groep: Pijnstillers


Kinderparacetamol RXT 100 mg, tabletten

Farmaceutische vorm en inhoud(Kinder)paracetamol RXT is een geneesmiddel in de vorm van tabletten. Iedere flacon (Kinder)paracetamol RXT bevat 30, 50, 100, 200, 250, 500, 1000 of 5000 tabletten en iedere doordrukstrip verpakking bevat meervouden... Mehr

Producent: RXT

Therapeutische groep: Pijnstillers


Paracetamol Sandoz 1000 mg, tabletten

GeneesmiddelengroepParacetamol behoort tot de groep geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Gebruiken bijLichte tot middelmatige pijn geassocieerd met artrose van heup en knie Mehr

Producent: Sandoz

Therapeutische groep: Pijnstillers


Paracetamol PharmaMatch 500 mg, tabletten

GeneesmiddelengroepParacetamol behoort tot de groep geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Gebruiken bijMilde tot matige pijn en koorts Mehr

Producent: Pharmamatch

Therapeutische groep: Pijnstillers


Kinderparacetamol zetpil 240 mg HTP Huismerk, zetpillen

Geneesmiddelengroep Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Toepassing van het geneesmiddel Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid; koorts en pijn na... Mehr

Producent: Healthypharm

Therapeutische groep: Pijnstillers


Kruidvat Paracetamol 120 mg, zetpillen

Paracetamol behoort tot de groep van de niet-opioïde analgetica. Het heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking.Kruidvat Paracetamol 120 mg, 240 mg, 500 mg en 1000 mg wordt bij kinderen en volwassenen gebruikt bij:koorts en pijn bij griep... Mehr

Producent: Pharmethica

Therapeutische groep: Pijnstillers


HEMA Kinderparacetamol zetpil 60 mg, zetpillen

Geneesmiddelengroep Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Toepassing van het geneesmiddel Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid; koorts en pijn na... Mehr

Producent: HEMA

Therapeutische groep: Pijnstillers


Panadol 1000 mg Artrose, omhulde tabletten

Panadol 1000 mg Artrose behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben. Panadol 1000 mg Artrose wordt gebruikt bij lichte tot middelmatige pijn bij artrose van heup en knie. Mehr

Producent: Medcor Pharmaceuticals

Therapeutische groep: Pijnstillers


Paracetamol Mylan 1000 mg, tabletten

Dit is een pijnstillend en koortsverlagend middel (centraal zenuwstelsel).Dit middel bevat paracetamol.Het is geïndiceerd bij lichte tot matige pijn bij artrose van heup of knie.Deze productvorm is alleen bedoeld voor volwassenen en kinderen vanaf... Mehr

Producent: Mylan

Therapeutische groep: Pijnstillers


Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. OK